Triss z gry Wiedźmin 3 kusi pięknymi fotkami. Zobacz sesję zdjęciową

Triss-Wiedzmin-3-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka Xbox Series XOne

Pora na kolejny cosplay prezentujący Triss Merigold z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Czarodziejka dosłownie czaruje swoim wdziękiem i świetnie wykonanym strojem.

Wiedźmin 3 jeszcze nie znudził się cosplay’erkom, choć fotki, które dzisiaj zobaczycie, pochodzą ze starszych sesji modelki Koriel Creations. Są jednak na tyle dobre, że postanowiliśmy do nich wrócić. To zresztą nie pierwszy cosplay wspomnianej dziewczyny, który Wam pokazujemy. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w roli Yennefer z Vengerbergu. Kogo ominęła ta przyjemność, niech zajrzy pod ten adres.

Triss Merigold w wykonaniu Koriel Creations

Na początek zachęcam do sprawdzenia pozostałych zdjęć modelki. Zobaczycie je na facebook’owym profilu Koriel Creations. Poniżej natomiast przepiękna rudowłosa Triss w sukni znanej z darmowego DLC, które niegdyś otrzymał Dziki Gon. Strój posiada mnóstwo detali i widać, że na jego przygotowanie poświęcono sporo czasu.

Wśród fotek znalazły się również i takie, które pokazują Triss w objęciach ognia. Efekty specjalne, które zostały dodane do zdjęć, stoją również na bardzo wysokim poziomie.

Więcej zdjęć Triss z gry Wiedźmin 3 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie