Yennefer z Wiedźmina na zmysłowych i zwariowanych zdjęciach. Duży pluszowy jednorożec

Wiedzmin-3-Yennefer
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Oto kolejna dawka cosplay’u, który powstał pod wpływem inspiracji polską grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pamiętacie Yennefer na jednorożcu? Tutaj też się pojawia, jako uroczy pluszak.

Po kilku niedawnych gorących sesjach zdjęciowych z Triss Merigold, pora na zmianę frontu i zaprezentowanie ciekawych kreacji Yennefer. Choć nie są najnowsze, urzekły mnie klimatem, no i tym wielkim pluszakiem…

Wiedźmin 3 i Yennefer. Zdjęcia w bieliźnie i na jednorożcu

Poniżej zobaczycie kilkanaście wybranych zdjęć z profilu Koriel Creations, który możecie znaleźć na Facebooku pod tym adresem. Dziewczyna jest wszechstronna i jak o sobie pisze, jest nie tylko cosplay’erką, lecz również artystką i twórcą gier. Widać, że świat wirtualnej rozrywki oraz filmu to jej pasja. Modelka wciela się w liczne postacie z naszych ulubionych marek i sporo z nich dotyczy naszej chluby narodowej – Wiedźmina!

Zatem zobaczcie, jak Koriel Creations sprawdziła się w roli czarnowłosej czarodziejki, miłości Białego Wilka, Yennefer z Vengerbergu. Wszystkie stroje zostały przygotowane na piątkę, lecz zadbano również o odpowiednie otoczenie. Wśród fotek znajdziecie też poważne i mniej poważne ujęcia z jednorożcem.

Na drugiej podstronie Yennefer i uroczy jednorożec. Był jeden taki w grze Wiedźmin 3…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie