Resident Evil: Revelations 2 ocieka krwią na pierwszym trailerze

Zapowiada się mrocznie i tajemniczo.

Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, że Resident Evil: Revelations 2 będzie grą w odcinkach. Podano ceny oraz podrzucono nam kilka screenów (zapraszamy tutaj). Dzisiaj dostajemy z kolei przerażający trailer nadchodzącego tytułu od Capcom.


Filmik stanowi wprowadzenie do fabuły Revelations 2. Widzimy, jak Claire Redfield zostaje porwana przez uzbrojone po zęby oddziały, a następnie budzi się w celi więzienia. Na ręce ma bransoletkę, o której wypowiadał się ostatnio jeden z przedstawicieli Capcom. Jak mogliśmy zobaczyć na filmiku zapowiadającym grę, bransoletki mają związek z przemianą ludzi w zombie!

Drugą bohaterką Resident Evil: Revelations 2 będzie Moira Burton, córką Barry’ego z pierwszej odsłony serii. Claire pozna ją przemierzając tajemniczą wyspę, na której rozegra się akcja gry. Dziewczyny będą musiały współpracować, by opuścić przeklęte miejsce. Gra zaoferuje zatem tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Kiedy duet Claire i Moira wkroczy do akcji? Premiera Resident Evil: Revelations 2 nastąpi na początku 2015 roku. Zagrają posiadacze PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Resident Evil: Revelations 2 – pierwszy trailer

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet