Resident Evil: Revelations 2 dostaniemy w czterech odcinkach

Każdy ma kosztować około 25 złotych. Zobaczcie również nowe screeny z gry.

Capcom poinformował dzisiaj, że kolejne epizody Resident Evil: Revelations 2 będą wypuszczane w odstępie tygodniowym. Jeśli zdecydujemy się zapłacić za cztery odcinki z góry, wydamy 24,99 euro (około 105 złotych). Za pojedynczy fragmencik gry twórcy zainkasują natomiast 5,99 euro (około 25 złotych).


Każdy epizod, wzorem telewizyjnych seriali, zakończy się w najważniejszym momencie, żebyśmy z niecierpliwością oczekiwali kontynuacji. Jak podoba się Wam taki sposób cięcia gry na kawałki?

Przypominamy, że bohaterkami Resident Evil: Revelations 2 będą Claire Redfield oraz córka Barry’ego Burtona o imieniu Moira. Dziewczyny muszą wydostać się z tajemniczej wyspy, na której – jak to w Residentach bywa – szaleje plaga żywych trupów.

Premiera Resident Evil: Revelations 2 nastąpi na początku 2015 roku. Tytuł jest szykowany z myślą o PC oraz konsolach: PS3, PlayStation4, Xbox 360 i Xbox One.

Twórcy podzielili się dzisiaj ze światem nowymi screenami z gry, które prezentujemy w galerii poniżej. Zapraszamy do oglądania, a więcej informacji ze świata Resident Evil znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet