Duża zmiana przed Euro 2024! Reprezentacja Polski przed meczem z Holandią

Reprezentacja Polski przed meczem z Holandią
Wiadomości

Wszyscy, czyli zarówno dziennikarze jak i kibice oczekiwali, że ostatni trening Polaków przed meczem z Holandią odbędzie się na płycie boiska, na którym rozegrane zostanie spotkanie. Okazuje się jednak, że reprezentacja Polski zdecydowała się na dużą i nagłą zmianę. Sobotni trening będzie odbywać się w zupełnie innym miejscu.

Reprezentacja Polski zaskoczyła przed Euro 2024

Przyjęło się w piłce nożnej tak, że ostatni trening i konferencja trenera przed meczem ma miejsce na stadionie, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Okazuje się jednak, że każdą tradycję i zwyczaj można zmienić. Tak też stało się w przypadku naszej kadry na Euro 2024. Reprezentacja Polski nie odbędzie ostatniej jednostki treningowej na obiekcie w Hamburgu. Dopiero w sobotę wyruszą do miasta po tym, jak jeszcze w Hannoverze odbędą się ostatnie treningi.

Co jest powodem takiej decyzji? Jak informuje sport.pl, nie jest to w żadnym wypadku zagrywka selekcjonera Michała Probierza czy dziwny pomysł. Na boisku meczowym występują problemy z odprowadzaniem wody, która nagromadziła się na skutek niezbyt sprzyjających warunków pogodowych w Niemczech. W ten sposób nasi zawodnicy mają trenować w nieco lepszych warunkach przed pierwszym grupowym meczem.

Kiedy mecz Polska – Holandia?

Pierwszy mecz Polaków na Euro będzie mieć miejsce już w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godzinie 15:00. Naszym grupowym rywalem będzie Holandia, z którą powalczymy o pierwsze punkty na turnieju. Spotkanie na pewno nie będzie łatwe, bo nasi rywale należą do jednej z najmocniejszych ekip turnieju.

Zobacz: Tak prezentuje się grupa Polaków na Euro 2024!

Poza Holandią, Polacy rozegrają swoje mecze grupowe z reprezentacjami Austrii i Francji. Trzeba przyznać, że losowanie nie było dla nas zbytnio łaskawe i jest to zdecydowanie bardzo mocna ekipa.

Źródło: sport.pl

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie