Kto dziś gra na Euro 2024? Mecze w środę 19.06.2024

Kto dziś gra na Euro 2024? Gospodarze wracają do gry o punkty
Wiadomości

Już dziś rozpoczyna się druga kolejka meczów piłkarskich w ramach fazy grupowej Euro 2024. Przed nami trzy starcia, wśród których nie zabraknie meczu gospodarzy turnieju, czyli Niemców. Kto dziś gra i o której? Oto rozkład jazdy na środę 19 czerwca 2024.

Euro 2024, czyli kto dzisiaj gra?

Już dziś, czyli w środę 19 czerwca będziemy mieli okazję do zobaczenia kolejnych 3 meczów w ramach fazy grupowej turnieju o mistrzostwo Europy w piłce nożnej. Pora na drugą kolejkę, czyli kolejne starcia w ramach poszczególnych grup. Dzisiaj nie zabraknie gwiazd światowej piłki, bo na boiskach zjawią się nie tylko Niemcy, ale także m.in. reprezentacja Chorwacji czy Szwajcarii. Komu kibicujecie?

Kto dziś gra na Euro 2024? Rozkład meczów i godziny rozpoczęcia:

  • Chorwacja – Albania o 15:00
  • Niemcy – Węgry o 18:00
  • Szkocja – Szwajcaria o 21:00

Zobacz też: Lewandowski zagra z Austrią? Lekarz kadry informuje

Przypominamy, że wszystkie mecze są transmitowane w otwartych kanałach TVP 1 i TVP Sport. Bez trudu obejrzycie je zarówno w telewizji, jak i na stronie internetowej nadawcy czy w jego aplikacji mobilnej. Które starcie będzie dziś dla was najważniejsze? Na pewno ciekawie zapowiada się mecz gospodarzy, czyli reprezentacji Niemiec z Węgrami.

Źródło: Opracowanie własne

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie