Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Red Dead Online z błędami po aktualizacji. Deszcz aligatorów, koń na drzewie, łysy mężczyzna

Fani gry o Dzikim Zachodzie raportują o osobliwych zjawiskach, jakie mają miejsce w sieciowym Red Dead odkąd zawitał tam patch 1.21.

Najnowsza łatka miała naprawić problemy pojawiające się w RDO po aktualizacji The Naturalist, o której pisaliśmy pod koniec lipca. Okazało się jednak, że zamiast cokolwiek naprawiać, patch 1.21 wprowadza do produkcji niemały chaos.

Gracze skarżą się na bardzo dużo rozmaitych niedociągnięć. Do najzabawniejszych należą spadające z nieba aligatory, niewidzialne pojazdy, koń na drzewie czy dziwny łysy facet, pojawiający się znikąd w trakcie rozgrywki.

Tego typu usterek jest znacznie więcej – najczęstszymi są te ze znikającymi elementami świata. Błędy są dokumentowane przez fanów Red Dead Online na filmikach i screenach i publikowane w sieci. Niektóre możecie zobaczyć poniżej.

Rockstar zapewnia, że wie o usterkach i wkrótce podejmie odpowiednie kroki, by naprawić sytuację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się