Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Red Dead Online – aktualizacja już dostępna [WIDEO]

Do RDO trafił właśnie największy update w historii modułu. Rockstar zdradza, co znajduje się w aktualizacji.

Jedną z najistotniejszych nowości w The Naturalist jest nowy rodzaj bohatera: podróżnik. By go odblokować, musimy wykonać zadanie dla Harriet Davenport, która zajmuje się ochroną dzikich zwierząt. Pomagając bohaterce, na przykład poprzez odszukiwanie dla niej rzadkich okazów fauny, będziemy otrzymywać różne nagrody. Ideowym przeciwnikiem Harriet jest Gus Macmillan, z którym także możemy nawiązać współpracę – za kłusownictwo otrzymamy ubrania.

Co więcej, twórcy zapewniają, że działanie na dwa fronty będzie dla nas nieopłacalne – i tak chociażby Harriet zapamięta, jeśli zdradzimy jej idee i opowiemy się za przeciwną stroną.

Oprócz tego, dostajemy między innymi nowe bronie i gadżety oraz wydarzenia dnia. Aktualizacja wprowadza ponadto dwa wydarzenia w grze swobodnej: ochronę legendarnych zwierząt, która polega na ich ratowaniu przed kłusownikami – oraz znakowanie dzikich zwierząt, czyli tropienie i oznaczanie ich dla pobierania ich próbek.

Fani produkcji mogą także liczyć na jej ulepszenie – update The Naturalist wprowadza 250 poprawek do warstwy technicznej produkcji.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun prezentujący aktualizację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się