Recenzje najważniejszych wyścigów na PS4 tego roku!

Oto plusy i minusy ekskluzywnych wyścigów na PlayStation 4.

Już jutro (18 października) gracze z Europy załączą Gran Turismo Sport. Recenzje tytułu pojawiły się już w sieci i wyłania się z nich obraz bardzo dobrych wyścigów przede wszystkim w trybie online.

Serwis Metacritic zebrał póki co dwie recenzje Gran Turismo Sport. Zarówno serwis GamesRadar+ jak i DarkStation wystawiły wyścigom wysoką notę 80/100. Średnia z ponad 200 ocen wystawionych na Metacritic przez samych graczy wynosi natomiast 7.6/10. Jest nieźle. Recenzje Gran Turismo Sport pojawiły się również na stronach PowerUP Gaming (95/100) oraz Gadgets 360 Ndtv (90/100).

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Redaktorzy, którzy mieli okazję ograć wyścigi, doceniają je przede wszystkim za świetny model jazdy oraz oprawę graficzną, w tym śliczne modele samochodów. Tutaj wszystko stoi na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługują również dopieszczone tryby online.

Z drugiej strony barykady mamy bardzo ograniczony tryb offline. Nawet, jeśli chcemy pograć w pojedynkę, to zazwyczaj musimy być podłączeni do sieci. W zasadzie offline mamy jedynie w trybie Arcade, a i tak bez internetu nie zapiszą się nam osiągnięte wyniki. GamesRadar+ pisze, że singleplayer w Gran Turismo Sport przypomina… Gran Turismo z PSP. Do tego dochodzą słabe kraksy samochodów, dające wrażenie, jak z zeszłej generacji konsol.

Recenzje Gran Turismo Sport:

  • PowerUP Gaming 95/100
  • Gadgets 360 Ndtv: 90/100
  • DarkStation 80/100
  • GamesRadar+: 80/100

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.