Wiemy, kiedy pojawią się recenzje Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu ze zwiastuna
PS4 PS5

GT7 to pierwsza tegoroczna tak duża premiera gry wyścigowej. Fani z wypiekami na twarzach z pewnością nie mogą doczekać się pierwszych opinii. Kiedy w sieci pojawią się recenzje Gran Turismo 7?

Czy twórcy staną na wysokości zadania? Czy GT7 okaże się godną legendy kontynuacją?

Recenzje Gran Turismo 7 niebawem

Polyphony Digital od pewnego czasu dumnie zapowiada swoją produkcję. Premiera GT7 zbliża się wielkimi krokami, a my dowiadujemy się coraz większej liczby konkretów o pozycji. Jedną sprawą jest jednak marketing, a inną – oceny gry. Kiedy więc będziemy wiedzieć, czy deweloperzy stanęli na wysokości zadania?

Już niebawem, bo zgodnie ze słowami redaktora VGC Jordana Middlera, embargo schodzi już o godzinie 12:01 w środę, 2 marca. Wtedy branżowe pisma i serwisy będą mogły udostępnić własne opinie na temat gry. Podkreślamy, że i u nas pojawi się stosowny tekst, więc warto śledzić nasz dział z recenzjami.

GT7 zapowiada się naprawdę intrygująco. Twórcy opracowali rewolucyjne AI, które niestety nie trafi do gry. No, przynajmniej nie na premierę, gdyż może stanowić podwaliny pod przyszłość serii. Od niedawna wiemy również, iż tytuł zajmie wyjątkowo sporo miejsca, a na PS4 potrzebnych będzie więcej, niż jedna tylko płyta…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie