Gran Turismo 7 w 4K prezentuje się niesamowicie. 14 minut z rozgrywki na wideo

Gran Turismo 7 - sportowe samochody
PS4 PS5

Do premiery Gran Turismo 7 wcale nie pozostało tak sporo czasu. W związku z tym w sieci można znaleźć coraz więcej materiałów wideo prezentujących rozgrywkę. Przyjrzyjmy się wspólnie jednemu z nich, który świetnie obrazuje, jak wygląda gra w rozdzielczości 4K.

Na łamach kanału Game Informera podzielono się 14-minutowym filmem, w którym tamtejsi dziennikarze w tle do gameplay’u rozmawiają na temat dostępnych trybów w GT7. Wielokrotnie przewijają się kadry z najróżniejszych wyścigów.

Przed obejrzeniem należy się jednak nastawić, że w większości zobaczycie powtórki meczy, a nie bezpośrednio nagrania z brania w nich udziału „na żywo”. Mimo to, trzeba przyznać, że produkcja wygląda niesamowicie. Zresztą zobaczcie sami:

Premiera Gran Turismo 7 odbędzie 4 marca 2022 roku. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla PS4 i PS5.

Tytuł ma znacząco zyskać na najnowszej konsoli PlayStation dzięki wsparciu m.in. ray tracingu w trybie Scapes, a także wsparciu adaptacyjnych spustów oraz haptycznych wibracji. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Czekacie na GT7? A może na Waszym oku jest inna gra wyścigowa lub zupełnie inna produkcja? Nadchodzące miesiące zapowiadają się na pełne gorących premier, więc niektórym graczom będzie ciężko podjąć decyzje zakupowe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie