Darmowe granie szykuje się na weekend. Ubisoft podaje szczegóły

W sam raz przed nowym rokiem w grze.

Firma Ubisoft zapowiedziała Darmowy Weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 15 do 20 lutegoNa PC zabawa potrwa od 15 do 18 lutego, na PS4 od 15 do 20 lutego i na Xbox One od 15 do 19 lutego.

Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege liczącej ponad 25 milionów graczy korzystających z konsol oraz PC poprzez Uplay lub Steam. Gracze, którzy przetestują tytuł w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp, jeśli zakupią grę (poza edycją Starter).

Pierwsza zawartość Sezonu 1. Roku 3. – Operacja Chimera – będzie dostępna na PC na serwerach testowych od 19 lutego, a na wszystkich platformach od 6 marca. Tryb współpracy – Outbreak – będzie grywalny na PC od drugiego dnia Operacji Chimera TTS, 20 lutego. Następnie będzie dostępny na wszystkich platformach, od 6 marca do 3 kwietnia włącznie.

Operacja Chimera rozpocznie 3 Rok. zawartości Rainbow Six Siege. Dwoje nowych operatorów to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze – Outbreak.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.