Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wojna umysłów i tajna infiltracja. Poznajcie nowego operatora z Rainbow Six Siege

Wszystkie plotki na temat operatorów z Operacji Para Bellum w Rainbow Six Siege powolutku się potwierdzają. Ubisoft przedstawia oficjalnie Alibi, o której słyszymy już od niemal dwóch miesięcy.

Nowi operatorzy, którzy dołączą do Rainbow Six Siege wraz z początkiem sezonu Operacja Para Bellum, zostali wygrzebani w plikach gry w połowie marca. Niedawno dostaliśmy oficjalne potwierdzenie postaci o kryptonimie Maestro i czekamy obecnie na szczegóły dotyczące specjalnych umiejętności tego operatora. Mogliśmy też zajrzeć do wnętrza Willi, która będzie nową mapą na zbliżający się sezon.

Teraz Ubisoft zdradza konkrety na temat drugiego z nadchodzących operatorów – kobiety Alibi. Na oficjalnej stronie gry pojawił się trailer oraz krótki opis postaci, które możecie zobaczyć poniżej. Pełna prezentacja Alibi odbędzie się na kanale twitch.tv/rainbow6 19 i 20 maja podczas finałów Pro League.

Wybierając Alibi, zapraszasz swoich przeciwników do wojny umysłów. Gra tym obrońcą to przede wszystkim wymyślanie sprytnych sposobów na zmuszenie atakujących do błędów. Jakiekolwiek wahanie okupione jest wysoką ceną.

Polski symulator żula. Tanie wina, środkowy palec policjantom i żebranie o kasę. Wymagania i zwiastun

Postać ta jest inspirowana specami od tajnej infiltracji z włoskiej jednostki Raggruppamento Operativo Speciale (Specjalna Grupa Operacyjna). Alibi to błyskotliwa kobieta, posiadająca dar do przenikania gęstych sieci przestępczości zorganizowanej.

Nazywa się Aria de Luca. Urodziła się w Trypolisie w Libii, z której wyemigrowała z rodziną mając trzy lata. Jej ojciec kierował małą wytwórnią uzbrojenia, używając swoich kontaktów do zdobycia kontraktów eksportowych. De Luca nabyła wiedzę o włoskim uzbrojeniu dzięki więzom rodzinnym oraz treningom na strzelnicy. W wieku 18 lat wzięła udział w Mistrzostwach Europy w strzelectwie zdobywając złote medale w dwóch kategoriach. Po tych zawodach rekruter z formacji karabinierów przekonał ją, by wstąpiła do sił policyjnych.

Precyzja strzelecka de Luki pozwoliła jej szybko wspiąć się na szczyty – krótko służyła w elitarnej jednostce Raggruppamento Operativo Speciale walcząc z przestępczością zorganizowaną. Wreszcie zasłużyła na miejsce w Gruppo Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna) i po sukcesach podczas operacji w Afganistanie – pomimo odseparowania od swojej jednostki – została wybrana do tajnych zadań wśród grup przestępczych. Dokonała infiltracji rodziny mafijnej Vinciguerra i spędziła w niej kilka lat, zanim rozbiła ją od środka.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%