Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zajrzyjcie do wnętrza pięknej Willi, która będzie nową mapą w Rainbow Six Siege

Ubisoft prezentuje pierwszy materiał wideo, na którym możemy zobaczyć jedną z głównych atrakcji Operacji Para Bellum, która niedługo wystartuje w Rainbow Six Siege.

Deweloperzy odpowiedzialni za Rainbow Six Siege w końcu pozwolili nam zajrzeć do wnętrza Willi, która będzie nową mapą w nadchodzącym sezonie gry.

Ubisoft zaznacza, że Willa została specjalnie tak zaprojektowana, by zapewnić graczom zmuszającą do rywalizacji rozgrywkę: Jest sceną, na której można skorzystać z szerokiego wachlarza taktyk na przestronnych klatkach schodowych, w wąskich tunelach i sekretnych przejściach. Niech pełne przepychu wnętrza was nie zmylą – willa to śmiertelnie niebezpieczne miejsce: część pięter może zostać zniszczona i możecie zostać wystawieni na ostrzał wroga.

Rainbow Six Siege Para Bellum – nowi operatorzy. Plotki można uznać za potwierdzone

Przy okazji deweloperzy przedstawili zarys fabularny związany z nową mapą Willa: Posiadłość należy do rodziny Vinciguerra, groźnego rodu mafijnego, znanego z aktywności przemytniczej. Willa jest ich azylem, w którym oddają się wystawnemu stylowi życia i kolekcjonują unikatowe dzieła sztuki. Znajdujemy się w niej w momencie, kiedy mafiosi zaczęli palić dokumenty i wywozić swój majątek tuż przed spodziewanym uderzeniem sił bezpieczeństwa. Wieści o Operacji Para Bellum już do nich dotarły i zdołali uciec, zostawiając wszystko w kompletnym nieładzie, łącznie z najbardziej istotnymi informacjami czekającymi na przejęcie.

Na terenie Willi znajdziemy nie tylko bogate wnętrza mieszkalne, lecz również piwniczkę z winami i magazyn na dzieła sztuki. Będzie garaż z limuzynami, dziedziniec oraz wieża.

Jak pierwsze wrażenia związane z Willą? Czekamy na Wasze opinie! Pełna prezentacja Willi odbędzie się na kanale twitch.tv/rainbow6 19 i 20 maja podczas finałów Pro League.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%