Rainbow Six Siege – druga przepustka sezonowa w szczegółach. Jest cena

Rainbow Six Siege – druga przepustka sezonowa w szczegółach. Jest cena
Newsy PC PS4 XOne

Można już składać zamówienia na kolejny season pass.

Ubisoft zapowiedział niedawno, że zamierza wspierać Rainbow Six Siege przez kolejny rok, wydając przy okazji drugą przepustkę sezonową dla gry. Tę można już ją kupić w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

W przypadku sprzętu od Sony, za season pass zapłacimy 125 zł, a jeśli gramy na platformie Microsoftu, wydamy nieco mniej – 120,99 zł.

Dzięki Xbox Store oraz PS Store dowiedzieliśmy się również, co będzie wchodziło w skład drugiej przepustki do Rainbow Six Siege.

Każda osoba, która kupi omawiany pakiet przed 7 lutego 2017 roku, otrzyma w bonusie malowanie broni Obsydian. Posiadacze poprzedniej przepustki, którzy zakupią nową wersję, otrzymają dodatkowe 600 Kredytów R6.

Wraz z przepustką na Rok 2 otrzymamy roczne członkostwo VIP premium, obejmujące:

 • OPERATORÓW NA ROK 2 oraz DODATKOWE DLC
  – 8 nowych operatorów na Rok 2 (z 4 Sezonów)
  – 8 wyjątkowych osprzętów głowy
  – 8 wyjątkowych uniformów
  – ozdobę R6 Karbon
  – 600 Kredytów R6
 • PRZYWILEJE VIP
  – 7-dniowy wcześniejszy dostęp do nowych operatorów
  – 10% zniżka w sklepie
  – 5% więcej punktów Rozgłosu
  – 2 dodatkowe wyzwania dzienne

Usługa członkostwa VIP Premium rozpoczyna się do 7 lutego 2017 roku.

Rainbow Six Siege – operatorzy Hibana i Echo już dostępni dla wszystkich graczy

Najpierw należy jednak odblokować postacie – każda z nich kosztuje 25 000 punktów Rozgłosu lub 600 Kredytów R6. Co potrafią operatorzy S.A.T.? Tak deweloperzy przedstawiają nowych bohaterów na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege:

HIBANA

Imagawa, urodzona i wychowana w japońskiej Nagoi, jest ekspertką w dostawaniu się na tereny wysokiego ryzyka. Ta policjantka, niezwykle sprawna w walce wręcz, dołączyła do Akademii Policyjnej w wieku 18 lat. Swój pseudonim – Hibana – zyskała dzięki wybuchowym zdolnościom przywódczym, jakimi wykazuje się w akcji. Hibana charakteryzuje się rzadko spotykaną wszechstronnością taktyczną, będącą efektem jej szkoleń z FBI SWAT i GIGN. Ta świetnie sprawdzająca się w akcjach drużynowych ekspertka do spraw taktyki szturmowej dołączyła do jednostki specjalnej departamentu policji prefektury Aichi.

Podczas konferencji oddziałów specjalnych w Jordanii Imagawa poznała operatora nazwiskiem Jordan Trace, pioniera w eksperymentach z ładunkami termicznymi Brimstone BC-3. We współpracy z Trace’em Hibana stworzyła urządzenie „X-KAIROS”, wyrzutnię kalibru 40 mm. X-KAIROS miota ładunki wybuchowe, które można następnie zdalnie zdetonować. To nowatorski sposób prowadzenia szturmu, podczas którego Hibana poszerza pole widzenia i tworzy nowe drogi do celu.

ECHO

Dla Masaru Enatsu robotyka to rzecz całkiem naturalna, być może ze względu na miejsce urodzenia – to Surinami City w Tokio, skąd wywodzi się szereg studiów animacyjnych i firm technologicznych. Enatsu, chcąc testować swoje wynalazki w warunkach polowych, wstąpił do Akademii Policyjnej. Gdy wyspecjalizował się w operacjach zwiadowczych, został najpierw zwerbowany do jednostki specjalnej Miejskiego Departamentu Policji w Tokio, a następnie przeniósł się do jednostki w prefekturze Aichi.

Echo chciał obejść ograniczenia broni dystansowej, dlatego też stworzył Yokai, bezzałogowy pojazd latający. Ten charakterystyczny dron, wyposażony w broń akustyczną, potrafi generować uderzenia dźwiękowe, które dezorientują wszystkie cele na niewielkim obszarze. Yokai przekazuje również obraz z kamer, odczytywany przez Echo, który dzięki temu dba o bezpieczeństwo drona. Ciesz się potęgą nowych technologii i wciel się w obrońcę, który sprawdza się zarówno podczas oblężeń, jak i wsparcia operatorów prowadzących zwiad.

Źródło: rainbow6.ubi.com, opracowanie własne

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie