Quake 2 i 3 za darmo. Bethesda ujawnia konkretne daty

Quake 2 i 3 za darmo. Bethesda ujawnia konkretne daty
Gry za darmo Newsy PC

Firma opublikowała szczegóły dotyczące dostępności obiecanych darmoszek. Drugą część FPS-a dostaniemy już teraz, a trzecią od 17 sierpnia.

Zgodnie z obietnicami, Quake był dostępny dla osób, które zalogowały się w Launcherze Bethesda.net podczas QuakeConu. Za dobre wyniki w zbiórce gracze mieli otrzymać też Quake’a 2, ale okazało się, że było jeszcze lepiej, niż się spodziewano – dlatego Bethesda zapowiedziała również rozdawanie Quake’a 3. Teraz studio poinformowało na Twitterze, kiedy dokładnie będzie można odebrać drugą i trzecią część gry.

Quake’a 2 dostaniemy od wczoraj (od 18:00), a „trójkę” od 17 sierpnia (także od 18:00). Począwszy od tych konkretnych dat, tytuły będą dostępne w Launcherze Bethesdy za darmo przez 72 godziny (wciąż jest więc jeszcze trochę czasu na odebranie Quake’a 2).

A skoro już w temacie bezpłatnych produkcji jesteśmy, to przypominamy, że do 17:00 w Epic Games Store są dostępne dwa indyki (szczegóły tutaj) – a od 15:00 przez dobę będzie rozdawane Total War Saga: TROY.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie