Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Total War Saga: Troy od jutra za darmo przez 24 godziny. Epic Games podaje szczegóły

W czwartek spin-off serii Total War trafi do sklepu Epic Games. Zgodnie z zapowiedziami, Troy będzie dostępne do odebrania bez żadnych opłat – ale tylko przez pierwszą dobę od premiery.

Epic Games Store przypomina na swoim oficjalnym koncie na Twitterze o grze, podając konkrety dotyczące oferty.

Chyba najważniejszym jest dokładna godzina rozpoczęcia promocji. Strategia będzie rozdawana od 13 sierpnia od 15:00 przez dokładnie 24 godziny. W tym czasie każdy będzie mógł otrzymać ją na zawsze.

Warto wspomnieć, że Total War Saga: Troy będzie exclusive’m dla Epic Games Store przez pierwsze 12 miesięcy. Później trafi również na „inne platformy”, takie jak Steam. Jeśli więc ktoś nie używa sklepu Epików, to będzie musiał poczekać na tytuł równo rok – premiera Troy na Steamie odbędzie się bowiem dokładnie 13 sierpnia 2021.

Saga: Troy to kolejny – drugi – spin-off serii Total War. Tym razem weźmiemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielimy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką – i poprowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się