Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store – w tym tygodniu dwa indyki, od czwartku niedoceniony shooter Remnant: From the Ashes

Od wczoraj na platformie twórców Fortnite’a można zgarnąć dwie produkcje niezależne: Wilmot’s Warehouse i 3 out of 10 (epizod 1).

Powyższe indyki będą dostępne standardowo do czwartku, do godziny 17:00. Natomiast za tydzień dostaniemy dwie kolejne produkcje: niekoniecznie znany, ale za to wysoko oceniany shooter Remnant: From the Ashes i endless runner The Alto Collection.

Jeśli chodzi o to, co Epicy rozdają w tym tygodniu, to Wilmot’s Warehouse jest logicznym indykiem o – jakkolwiek dziwnie to brzmi – porządkowaniu magazynu. Samo układanie paczuszek w określony sposób to nie wszystko – należy również zapamiętywać ich ułożenie, bo gdy klienci przychodzą i magazyn otwiera się, musimy wszystko szybko znaleźć. Grę otrzymacie pod tym adresem.

3 out of 10 to prześmiewcza produkcja przygodowa, w której wcielamy się w pracownika najgorszego na świecie studia deweloperskiego. Naszym zadaniem jako zespołu jest stworzenie gry, która zasługuje na ocenę wyższą niż tytułowe 3/10. Epic Games oferuje pierwszy epizod tytułu. Przygodówkę pobierzecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się