Punisher w MCU? Jon Bernthal jest na tak

Jon Bernthal jako Punisher
Baza postaci Baza seriali Filmy Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Po świetnie ocenianym serialu od Netflixa Punisher nie miał niestety szczęścia. Jest jednak szansa, aby postać pojawiła się ponownie, na dodatek w MCU.

Jak na razie nic nie jest potwierdzone. O takiej możliwości informuje jednak portal Screen Geek. Zgodnie z ich wiadomościami bohater mógłby zadebiutować w MCU w jednym z filmów o Spider-Manie. Następnie z kolei otrzymałby już swój własny projekt, podobnie jak jemu poświęcono serial kręcony od 2017 roku.

W roli Punishera zobaczylibyśmy oczywiście Jona Bernthala. Już od 2019 roku, gdy zakończył się serial tworzony na potrzeby Netflixa, aktor nie ukrywa, że chętnie powróciłby do tej postaci. Warunkiem jest jedynie, aby Frank Castle zachował swój charakter, a nie był jedynie swoją “ugrzecznioną” wersją. Bernthal wyraźnie czuje się najlepiej w silnych rolach, a jego Punisher był rzeczywiście doskonały; film z nim w roli głównej, na dodatek osadzony w MCU mógłby być naprawdę dobrym projektem.

W tym roku byliśmy świadkami wielu powrotów. Do MCU wprowadzono już Daredevila (w Spider-Man: Bez drogi do domu) oraz Kingpina (w Hawkeye). Jak wiadomo, potwierdzono już oficjalnie, że kolejny film o Spider-Manie jest w planach. To byłaby dobra okazja, by wprowadzić do uniwersum Punishera. Być może czekamy w takim razie tylko na jedno – właśnie na decyzję Marvel Studios.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie