Oficjalnie: Charlie Cox jako Daredevil w następnych produkcjach Marvela

Charlie Cox jako Daredevil
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Jedyny słuszny Daredevil już potwierdzony. Kevin Feige oficjalnie zapowiedział, że gdy postać pojawi się w nadchodzących produkcjach, zagra ją Charlie Cox.

Szef Marvela przyniósł dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Daredevila. Wielu z nich nie wyobraża sobie bowiem innego aktora w tej właśnie roli. W filmie z 2003 roku wcielił się w niego wprawdzie Ben Affleck, jednak ten występ nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Poprzeczkę dla Daredevila ustawił zatem Charlie Cox w serialu zakończonym w 2018 roku. Teraz już wiemy, że to ten właśnie aktor został „etatowym” Daredevilem w MCU.

Powrót Coxa stał pod znakiem zapytania po skasowaniu serialu Netflixa, co szczególnie nie podobało się fanom. Złożyli nawet petycję, by oficjalnie uznać aktora za „jedynego” Daredevila. Teraz szczęśliwie doszło to do skutku; Kevin Feige potwierdził tę informację w wywiadzie z portalem Cinemablend.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy Charlie Cox powróci do swojej roli. Obecnie nie ma w planach produkcji z jego udziałem, choć Daredevil może się pojawić w nadchodzącym Spider-Man: Bez drogi do domu. Fani w każdym razie mogą spać spokojnie, nie zobaczą już bowiem w obsadzie nikogo innego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie