Aktor Marvela “w stanie krytycznym, ale stabilnym”. Jeremy Renner miał poważny wypadek

Jeremy Renner w stanie
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Seriale Uniwersum Uniwersum

Jeremy Renner, który zasłynął przede wszystkim rolą Hawkeye w uniwerusum Marvela, miał poważny wypadek. Aktor jest w stanie krytycznym.

Jeremy Renner to popularny hollywoodzki aktor, który zasłynął przede wszystkim rolą Hawkeye w produkcjach od Marvela. Chodzi tu m.in. o serię Avengers oraz serial wyprodukowany przez Disney+. Niestety, ostatnio doszło do niepokojącego wypadku.

Jak donosi portal Deadline, Renner jest obecnie w “stanie krytycznym, ale stabilnym, z obrażeniami doznanymi po wypadku związanym z pogodą podczas odśnieżania”. Do tragicznego zdarzenia miało dojść w niedzielę. Niestety, nie wiadomo dokładnie, co się stało. Do zdarzenia najpewniej doszło przy jego domu niedaleko ośrodka narciarskiego Mount Rose Ski Tahoe nieopodal Reno.

Aktor został przetransportowany do szpitala za pomocą helikoptera. W szpitalu jest już rzekomo jego rodzina i bliscy, a sam aktor ma otrzymywać “wspaniałą opiekę medyczną”.

W Sylwestra w regionie narciarskim doszło do nagłego uderzenia burzy śnieżnej “w wyniku której 35 000 domów w całej północnej Nevadzie w hrabstwach Washoe, Carson, Douglas, Storey i Lyon straciło zasilanie”, jak podaje Reno Gazette-Journal. Więcej szczegółów sprawy na ten moment nie znamy, ale z pewnością wrócimy do tematu, gdy tylko pojawią się nowe ustalenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie