Aktor Marvela „w stanie krytycznym, ale stabilnym”. Jeremy Renner miał poważny wypadek

Jeremy Renner w stanie
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Seriale Uniwersum Uniwersum

Jeremy Renner, który zasłynął przede wszystkim rolą Hawkeye w uniwerusum Marvela, miał poważny wypadek. Aktor jest w stanie krytycznym.

Jeremy Renner to popularny hollywoodzki aktor, który zasłynął przede wszystkim rolą Hawkeye w produkcjach od Marvela. Chodzi tu m.in. o serię Avengers oraz serial wyprodukowany przez Disney+. Niestety, ostatnio doszło do niepokojącego wypadku.

Jak donosi portal Deadline, Renner jest obecnie w „stanie krytycznym, ale stabilnym, z obrażeniami doznanymi po wypadku związanym z pogodą podczas odśnieżania”. Do tragicznego zdarzenia miało dojść w niedzielę. Niestety, nie wiadomo dokładnie, co się stało. Do zdarzenia najpewniej doszło przy jego domu niedaleko ośrodka narciarskiego Mount Rose Ski Tahoe nieopodal Reno.

Aktor został przetransportowany do szpitala za pomocą helikoptera. W szpitalu jest już rzekomo jego rodzina i bliscy, a sam aktor ma otrzymywać „wspaniałą opiekę medyczną”.

W Sylwestra w regionie narciarskim doszło do nagłego uderzenia burzy śnieżnej „w wyniku której 35 000 domów w całej północnej Nevadzie w hrabstwach Washoe, Carson, Douglas, Storey i Lyon straciło zasilanie”, jak podaje Reno Gazette-Journal. Więcej szczegółów sprawy na ten moment nie znamy, ale z pewnością wrócimy do tematu, gdy tylko pojawią się nowe ustalenia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie