Deadpool 3 z datą premiery. Hugh Jackman powraca do roli Wolverine’a

Deadpool 3 z datą premiery. Hugh Jackman powraca jako Wolverine!
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Deadpool 3 dostał oficjalną zapowiedź wraz z datą premiery. Ponadto Ryan Reynolds ogłosił wielki powrót, którego chyba nikt się nie spodziewał.

Deadpool 3 oficjalnie powstaje, a film w końcu dostał zapowiedź. Fani spodziewali się raczej tak świetnych wieści na którymś z niedawnych konwentów, jak m.in. Disney D23 Expo. Tak się jednak nie stało, więc pojawiły się spore wątpliwości dotyczące faktu powstania trzeciej części serii o zbytnio wygadanym superbohaterze (albo superłotrze, zależy jak na to spojrzeć).

Ryan Reynolds zaskoczył jednak wszystkich, bo zapowiedział fakt powstawania filmu… ze swojej kanapy. Tak, to ogłoszenie, którego akurat moglibyśmy spodziewać się nie tylko po tej postaci, ale i po aktorze ją odgrywającej. Reynolds potwierdził, że Deadpool 3 trafi do kin 6 września 2024 roku. No dobra, to kawał czasu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Najpewniej twórcy mają aktualnie gotowy szkic scenariusza, także na samej produkcji zejdzie im sporo czasu.

Tyle że D3 nie może być “kolejnym” filmem superbohaterskim. W końcu uwielbiana przez fanów komiksów postać tym razem, jak mówiono już wcześniej, trafić ma do Marvel Cinematic Universe. Za reżyserię odpowiadać ma współpracownik Reynoldsa, który nagrał już z nim m.in. Free Guy czy Projekt Adam, czyli Shawn Levy. Przygotowali oni nie lada niespodziankę dla fanów X-Menów.

Reynolds na swoim wideo zapowiadającym film wyjaśnił, że długo zastanawiał się nad tym, co można byłoby zawrzeć w filmie. Wtedy, w tle, przemyka Hugh Jackman, a Reynolds pyta go, czy chciałby powtórzyć swoją rolę Wolverine’a. Jackman zgodził się na to, co stanowi potwierdzenie, że w końcu do Deadpoola dołączy Wolverine. To o tyle zaskakujące, że Jackman w 2017 przy okazji premiery filmu Logan oficjalnie zapowiedział odejście od jego najbardziej kojarzonej kreacji. Oznacza to, że Jackman będzie grał tę postać w zasadzie niemal ćwierć wieku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie