Spider-Man 4 oficjalnie potwierdzony. Peter Parker zostaje w MCU

kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Sam szef Marvel Studios potwierdza – Spider-Man 4 jest już na wczesnych etapach produkcji. Nowa trylogia już na horyzoncie?

Wyczekiwany od dawna Spider-Man: Bez drogi do domu nareszcie pojawił się w kinach, pora zatem pomyśleć o przyszłości superbohatera. Wiadomo już, że Spider-Man powróci w innych filmach z MCU. Jak się jednak okazuje, twórcy planują również kolejną odsłonę z Peterem Parkerem w roli głównej. Czyżbyśmy otrzymali w ten sposób zapowiedź kolejnej trylogii, o której wspominała już Amy Pascal?

“Amy, ja, Disney i Sony rozmawiamy o tym – tak, zaczynamy pracować nad dalszym ciągiem tej historii, a mówię o tym dlatego, że nie chcę, żeby fani zmagali się z traumą separacji, jak to było po Daleko od domu. Tym razem się to nie wydarzy.”

– wyjawił Kevin Feige, szef Marvel Studios, w rozmowie z “New York Times”.

Oczywiście nie ma jeszcze żadnych innych informacji na temat nadchodzącego filmu. Z dużą ulgą można jednak odebrać sam fakt, że Spider-Man 4 powstanie – mimo wcześniejszych słów Amy Pascal nie mieliśmy do tej pory takiej pewności.

Aktualnie w kinach można zobaczyć najnowszą odsłonę przygód Petera Parkera i jego ekipy, czyli Spider-Man: Bez drogi do domu.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie