PlayStation-5-najtaniej

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto nowy model PS5 z napędem! Tak, znowu chodzi o śrubkę

W australijskich sklepach pojawiły się odświeżone modele PS5 z napędem. Wygląda na to, że nowa wersja zaoferuje takie same ulepszenia, jak ma to miejsce w przypadku Digital CFI-1100B.

Nie tak dawno temu informowaliśmy o lekko ulepszonym modelu PS5 Digital, który zapewnia dwa udogodnienia: mniejszą o 300 g wagę i zmodernizowany design śrubki do podstawki. Teraz wiele wskazuje też na to, że na rynek trafia nowa wersja PS5 z napędem. Ale także i tu nie ma rewolucji.

Australijski serwis Press-Start.com napisał, że w jednym z lokalnych sklepów pojawiły się PS5 z oznaczeniem CFI-1102A. Ta wersja konsoli z napędem ma… nowszą śrubkę do podstawki. I jest zdaniem redakcji prawdopodobnie trochę lżejsza. Wygląda więc na to, że Australia jest pierwszym krajem, do którego trafi nowe Disc Drive PS5.

Czyli powtarza się historia Digital CFI-1100B. Trzeba jednak pamiętać, że informacja o odświeżonym wydaniu PS5 jest nieoficjalna – Sony jeszcze nie wypowiedziało się w tej kwestii. Na potwierdzenie mamy tylko poniższe zdjęcia opublikowane przez redakcję. Na drugim możecie obejrzeć wspomnianą śrubkę. No cóż… jest moc.

New PS5
PS5 New Screw VS Old Screw
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się