To już pewne. Call of Duty Modern Warfare 3 z bundle na PS5 Slim

PS5 Slim niekoniecznie będzie wersją
Newsy PS5

Potwierdziły się doniesienia o wydaniu specjalnego zestawu PS5 Slim. Nowa wersja konsoli od Sony trafi do sprzedaży wraz z grą Call of Duty Modern Warfare 3. Jeszcze w tym miesiącu, bo 10 listopada, specjalny bundle będzie dostępny w cenie 499 dolarów. Mowa o konsoli ze stacją dysków i grą, zatem oferta wydaje się być całkiem niezła.

PS5 Slim w specjalnym zestawie z okazji premiery gry

Sony niedawno ogłosiło, że w listopadzie na sklepowych półkach znajdziemy nową wersję konsoli PlayStation. Mowa oczywiście o PS5 Slim, czyli odchudzonym wariancie „piątki”. Jakiś czas temu informowaliśmy, że sprzęt ten będzie również dostępny w specjalnej wersji z grą Call of Duty Modern Warfare 3. Teraz plotki się potwierdziły, a my poznaliśmy cenę zestawu.

Bundle PS5 w wersji Slim z najnowszym Call of Duty Modern Warfare 3 ma trafić na rynek już 10 listopada (w dniu premiery tytułu). Zestaw został wyceniony na 499,99 dolarów, co jawi się jako naprawdę niezła promocja — choć tylko dla zainteresowanych nowym CoD’em.

Warto przypomnieć, że PlayStation 5 w nowej wersji będzie dostępne zarówno z czytnikiem płyt, jak i w wersji Digital. Co ciekawe, druga wersja i tak pozwoli na odczyt płyt, ale dopiero po zakupie zewnętrznej stacji dysków. W obydwu przypadkach konsole będą mieć dyski SSD o pojemności 1 terabajta.

Szykujecie się do zakupu nowej konsoli od Sony? To pierwsze takie odświeżenie sprzętu od momentu premiery w 2020 roku. Teraz pozostaje tylko czekać na wersję Pro, choć nie wiadomo, czy faktycznie już jej potrzebujemy…

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie