Bundle PS5 Slim z Call of Duty Modern Warfare 3 trafi na rynek? Zdjęcie mówi wszystko

Modern Warfare 3 bundle PS5
Newsy PS5

Nadchodząca odsłona Call of Duty, czyli Modern Warfare 3 może trafić do specjalnego wydania konsoli PlayStation 5. Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające karto z konsolą i brandingiem gry od Activision. Jest już w zasadzie pewne, że specjalny bundle z okazji premiery już niedługo pojawi się na rynku. To kolejny powód i okazja do tego, aby kupić konsolę od Sony w nowej wersji.

Modern Warfare – bundle z PlayStation 5 Slim

Wielkie premiery gier konsolowych często wydawane są w specjalnych zestawach ze sprzętem do grania. Nie chodzi tu jednak o promocje elektromarketów, czy też brandowane wydania jak to ze Spider-Man 2 (świetnie wygląda, tak swoją drogą). Mowa o standardowych wydaniach konsol, których karton zdobiony jest grafiką z gry. W środku poza sprzętem znajdziemy też najnowszą grę. Dla wielu to idealna okazja do zakupu nowego urządzenia i cieszenia się grą na premierę.

Wiele wskazuje na to, że taki bundle zostanie wydany przy okazji premiery Call of Duty Modern Warfare 3. Nadchodząca wielkimi krokami gra została zauważona w jednym wydaniu z PS5 Slim. Zdjęcie trafiło do sieci i jest ostatecznym dowodem na to, że niedługo gracze będą mogli zaopatrzyć się w ten gamingowy zestaw dla fanów.

Sama konsola nie jest jednak zdobiona motywem z gry, nie zobaczymy na jej obudowie żadnych grafik. Bez zmian pozostawiono też sam pad. To jednak zupełnie nowa edycja konsoli, którą zapowiedziano całkiem niedawno, czyli wyczekiwany wariant Slim. Co ciekawe, do sklepów trafić ma też PS5 Slim z grą Spider-Man 2.

Premiera Call of Duty Modern Warfare 3 już 10 listopada 2023 roku. Gra ukaże się na PC, Xbox One, Xbox Series X|S i PS4 oraz PS5. To kolejna odsłona cyklu, która nie rezygnuje z konsol poprzednich generacji.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie