Premiera PS VR 2 może jednak nie odbyć się w tym roku

Nowe gry PS4 PS5 - logo PlayStation
PS5

W styczniu sieć obiegła wieść głosząca, że premiera PS VR2 może być nieodległa z uwagi na to, że wkrótce ma rzekomo ruszyć produkcja. Wygląda jednak na to, że poczekamy dłużej niż się wydawało.

Nowe wcielenie gogli wirtualnej rzeczywistości od PlayStation może zadebiutować dopiero w pierwszym kwartale 2023 roku – twierdzi kilka źródeł informatora PS VR Without Parole. Głównym powodem takiego stanu rzeczy mają być, a jakże, problemy z dostawami podzespołów.

Informator będący źródłem doniesień jest uznawany za wiarygodnego. Ujawnił między innymi część specyfikacji PS VR2. Dodatkowo wspominał o zapowiedzianym niedawno Horizon Call of the Mountain, które może być tytułem startowym dla nowych gogli.

To nie pierwsze doniesienia dotyczące późnej premiery. Niedawno informowaliśmy na temat negocjacji Sony i firmy Tobii AB, które mogą mieć wpływ na termin wydania sprzętu.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że PlayStation nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery drugiego PS VR. Oznacza to, że wszystkie wieści na temat debiutu gogli należy przyjmować z przymrużeniem oka. Warto nie niepokoić się na zapas, jeśli sam producent na razie nie mówi wprost, kiedy zamierza wypuścić PS VR2 na rynek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie