Znamy datę pokazu PS VR2. Pokażą „ulepszoną grafikę i najnowocześniejszą technologię”

PS VR2 - kontrolery trzymane w dłoniach
PS5

PS VR2 zapowiada się na naprawdę solidny sprzęt od Sony. Do tej pory na próżno jednak szukać zbyt wielu oficjalnych materiałów na temat headsetu.

Wszystko to może się zmienić już wkrótce, a konkretnie – jutro!

Pokaz PS VR2

Niedawno Sony zapowiedziało swoją najnowszą technologię, a my mogliśmy się jej przyjrzeć z różnych perspektyw. Na próżno jednak szukać w internecie zbyt wielu informacji – firma nabrała wody w usta. Choć wielu fanów sprzętu z wypiekami na twarzach czeka na premierę, ta może niestety być zagrożona.

Co nie znaczy, że po nowe konkrety musimy czekać do następnego roku! Wiemy, że prezentacja nowego rozwiązania wirtualnej rzeczywistości od Japończyków zostanie przeprowadzana w trakcie Game Developers Conference. Wydarzenie już trwa, a 24 marca powinniśmy dostać kolejne informacje dotyczące PS VR 2.

Co ciekawe, tym razem sprzęt pokaże… Unity. Firma wyjaśnia, że chce skupić się na „ulepszonej wydajności grafiki i najnowocześniejszej technologii” gogli. Sama prezentacja została zatytułowana „Tworzenie gier nowej generacji dla PS VR 2 za pomocą Unity”.

GDC to event stricte technologiczny i branżowy, więc nie skupia się za bardzo na pokazie nowych gier. Niemniej skoro to wydarzenie Unity, najpewniej dostaniemy jakiekolwiek informacje o potencjalnych hitach zmierzających na gogle do PS5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie