Oto 8 gier z oferty PS Plus Extra na październik 2023. Wiarygodne źródło ujawnia część oferty

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć do oficjalnego przedstawienia pełnej oferty PS Plus Extra i Premium na październik 2023 pozostały dwa dni, już teraz część gier została ujawniona. Przeciek pochodzi od niezawodnego insider’a billbil-kun.

Oferta PS Plus Extra na październik 2023 może okazać się wypełniona świetnymi grami. Oficjalnie listę poznamy w najbliższą środę, lecz jeden z informatorów ujawnił właśnie niemal połowę tytułów, które mamy dostać.

Abonament PS Plus taniej z promocją na doładowania

PS Plus Extra na październik 2023 – wiarygodny przeciek

Przeciek pochodzi od billbil-kun powiązanego z serwisem Dealabs. To jeden z najlepszych insider’ów dotyczących ofert PS Plus. Jego informacje w zasadzie zawsze się sprawdzają, choć jak zawsze prosimy traktować poniższą częściową listę jako nieoficjalną.

  • Gotham Knights
  • The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
  • Disco Elysium: The Final Cut
  • Far: Changing Tides
  • Gungrave G.O.R.E
  • Elite Dangerous
  • Dead Island: Definitive Edition
  • Obcy: Izolacja

W publikacji Dealabs czytamy też, że podejrzenia graczy odnośnie pojawienia się w PS+ na październik gry od Naughty Dog są błędne. Lecz nie jest to przecież pewniak, ponieważ wspomniane źródło nie zna kompletnej listy na październik. Zatem Sony może nas jeszcze zaskoczyć.

Możemy potwierdzić, że tytuł The Last of Us Part II nie znajdzie się w ofercie. Nie znamy kompletnej listy, która będzie zawierać około dwudziestu gier, ale możemy zdradzić Wam najważniejsze tytuły.

Dealabs

Przypomnę na koniec, że oficjalna lista gier, które trafią do PlayStation Plus na październik, zostanie ujawniona w tym tygodniu. Konkretną datę i godzinę podawaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie