PS Plus Extra i Premium na październik 2023. Data ogłoszenia gier na PS5 i PS4

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliżamy się do ujawnienia październikowej oferty PS Plus dla progów Extra oraz Premium. Gracze mocno wierzą, że dostaną ekskluzywny hit.

Już w tym tygodniu okaże się, czy The Last of Us Part II pojawi się w PS Plus Extra na październik. Nadzieje graczy roznieciła grafika, o której pisaliśmy w tej wiadomości. Nic dziwnego, że hit od Naughty Dog jest jednym z najczęściej wymienianych tytułów, które społeczność forum Reddit typuje na październik w PS Plus. Lecz to nie ten tytuł jest wymieniany najczęściej na “liście życzeń”.

Wszystkie wersje PS Plus taniej z promocją na doładowania

PS Plus Extra i Premium na październik 2023. Data ogłoszenia i typy graczy

Zacznijmy od najważniejszego, czyli odpowiedzi na pytanie “Kiedy poznamy gry na PS5 i PS4 z oferty PS Plus Extra i Premium na październik 2023?”. Sony ogłosi ją oficjalnie poprzez zwoje kanały w mediach społecznościowych oraz na oficjalnym blogu PlayStation. Nastąpi to już w tym tygodniu. Szykujcie się na 11 października, tuż po godzinie 17:30. Pełny i oficjalny spis gier od razu opublikujemy na naszej stronie.

Gracze tymczasem bawią się, jak co miesiąc, w typowanie gier do oferty PS Plus. Widać, że liczą w październiku na trzy bardzo mroczne lub brutalne produkcje. Wśród nich znajdziemy wspomniane The Last of Us Part II, lecz o wiele więcej osób spodziewa się jakiejś gry z uniwersum Resident Evil. Trzecim najczęstszym typem jest natomiast Gotham Knights.

  • Gra z serii Resident Evil
  • The Last of Us Part II
  • Gotham Knights

No przyznam, że taki zestaw jest mega ciekawy. Dobrze będzie, jak dostaniemy w październiku choć jedną z pożądanych przez forumowiczów gier. A Ty na jakie tytuły najbardziej czekasz?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie