Aż cztery nowe gry do sprawdzania w PS Plus, w tym dwie polskie produkcje i gra Capcomu

PS-Plus-PS5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Abonenci PS Plus mają możliwość ogrywania czterech gier w ramach czasowych triali. Wśród nich dwie polskie pozycje i gra od Capcomu!

PS Plus nieustannie się rozwija, a od wczoraj gracze mogą korzystać z nowiutkiej premiery w katalogu gier, tym razem od Electronic Arts. Jak pisaliśmy już wcześniej, Tales of Kenzera: Zau dostępne jest w ramach subskrypcji.

PS Plus na kwiecień ma cztery nowe triale

PlayStation Game Size na Twitterze ponownie może radować posiadaczy subskrypcji PlayStation. W katalogu gier PS Plus Premium pojawiły się bowiem aż cztery nowe triale do przetestowania bez dodatkowych opłat. Na szczęście trzy z nich oferują aż godzinę próbnej rozgrywki. Tylko Capcom jest jakoś tak… z tyłu.

  • Exoprimal – trial 30 minut
  • GRIS – trial 1 godzina
  • Trek to Yomi – trial 1 godzina
  • Shadow Warrior 3 – trial 1 godzina

Powiedzmy sobie szczerze, że jedna godzina na wypróbowanie większości tego typu gier powinna w zupełności wystarczyć. W końcu Trek to Yomi to tytuł na około 5-6 godzin rozgrywki. Odpalając trial, poznacie więc większość zasad rządzących rozgrywką. Do tego cenione GRIS (świetny indyk dla fanów przygodowych gier platformowych!) i Shadow Warrior 3 – zawsze na plusie. Szkoda tylko, że Exoprimal od Capcomu dostępny jest na jedynie 30 minut, co w przypadku gry-usługi oznacza dosłownie włączenie gry i zaraz jej wyłączenie…

Niemniej warto się zainteresować tymi propozycjami. Szczególnie że Trek to Yomi i Shadow Warrior 3 to produkcje polskiego studia Flying Wild Hog.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie