PS Plus jutro straci 4 gry. Ostatnie godziny, by je odebrać i zatrzymać

PS-Plus-Sifu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszyscy posiadacze abonamentu PS Plus powinni pamiętać, że mija czas na odebranie gier z oferty na marzec. Jutro zostaną wymienione na gry z kwietnia.

Posiadaczu PS Plus, pamiętaj o dodaniu do swojej biblioteki gier z odchodzącej oferty Essential. Dokładnie 2 kwietnia, o godzinie 11:00, stracisz możliwość, by je zdobyć. Kto zdąży, zatrzyma je na zawsze i będzie mógł w nie grać pod warunkiem aktywnego abonamentu. Ten można zawsze taniej kupić bądź przedłużyć tanimi kartami PSN:

Oferta PS Plus kwiecień 2024 zastąpią gry z marca. Pamiętaj, by dodać je do biblioteki

W odchodzącej ofercie z marca znajdziemy naprawdę porządne gry na PS5 i PlayStation 4, które w ramach abonamentu możemy ograć bez dodatkowych opłat. Największym rarytasem wśród czterech tytułów jest Sifu, genialna gra i zdobywca wielu nagród. Poza tym, możemy wzbogacić naszą bibliotekę o EA Sports F1 23, czyli udaną odsłonę serii z bolidami Formuły 1 w roli głównej. Mniej udaną grą jest natomiast Hello Neighbor 2, ale kto chciałby wybrać się do sąsiada i zobaczyć, jakie tajemnice skrywa pod swoim dachem, tutaj poczuje się jak w domu. Na koniec możemy pobrać duży dodatek do Destiny 2. “Podstawka” jest darmowa, a więc ogramy DLC w zasadzie bez wydawania kasy.

Jeśli chodzi o nowe gry w PS Plus, oferta na kwiecień również będzie ciekawa. Znajdziemy w niej trzy gry, w tym Immortals of Aveum. Pełną listę nowości oraz zwiastun publikowaliśmy w tej wiadomości. Dodatkowo warto wspomnieć, że Sony zapowiedziało również prezent, który udostępni wszystkim subskrybentom swojej usługi już 10 kwietnia. To duży pakiet dedykowany fanom marki Call of Duty. Natomiast od jutra, czyli od 2 kwietnia wraz z nowymi grami dostaniemy również wypasiony megapakiet Overwatch 2.

Źródło: Reddit

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie