PS Plus kwiecień 2024 z dodatkowym megapakietem za darmo

Overwatch 2 - postacie z gry i logo PS Plus.
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wraz z ogłoszeniem nowości zmierzających do oferty PS Plus, Sony przedstawiło dodatkowy prezent dla swojej społeczności.

Oferta PS Plus kwiecień 2024 to nie tylko ogłoszone dopiero co nowości zmierzające do posiadaczy usługi w wersji Essential. Oprócz tego, Sony ujawniło inne wieści dla subskrybentów, choć szkoda, że możliwość zdobycia biletów na finały Ligi Mistrzów 2024 oraz PS Plus za darmo mają tylko wybrańcy. Musimy zadowolić się tym, co dają, choć nie wiem, czy jest to wystarczające pocieszenie. Takim bonusem dla wszystkich, który dostanie każdy subskrybent bez wyjątku, jest zapowiedziane Mega Bundle do darmowej gry Overwatch 2.

Kiedy odbierzemy bonus do oferty PS Plus kwiecień 2024?

Na oficjalnym blogu PlayStation czytamy, że megapakiet Overwatch 2 dostaniemy w dniu, w którym udostępniona zostanie nowa oferta Essential. A więc szykujemy się na 2 kwietnia.

Nie przegap bezpłatnej Legendarnej Pszczelarki Sigmy, Legendarnej Symmetry Art Deco, siedmiu epickich skórek i pięciu pominięć poziomów Przepustki Bitewnej. Ten pakiet jest dostępny przez ograniczony czas dla wszystkich członków PlayStation Plus.

PlayStation Blog

Megapakiet Overwatch 2 zawiera:

  • 2x Legendarna skórka – Beekeeper Sigma i Art Deco Symmetra
  • 6x Epicka skórka – Runner Sojourn, Punker Queen Junker Queen, Construction Ramattra, Matsuri Kiriko, Cassia Lifeweaver, Ametyst Illari, Rugby Mauga
  • 5x przeskok poziomu Przepustki Bitewnej
Overwatch 2 - zapowiedź megapakietu dla posiadaczy PS Plus. Na obrazku dwie postacie z gry, wyposażone w nowe skórki.
Overwatch 2 – oto zawartość megapakietu, który odbierzemy 2 kwietnia w PS Plus.

Megapakiet pojawi się do pobrania na karcie gry Overwatch 2, w zakładce “Dodatki”. Po pobraniu paczki, zawartość pakietu będzie natychmiast dostępna w grze, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem.

Źródło: PlayStation Blog

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie