PS Plus marzec 2020. Wyciekła oferta, a w niej hit z ocenami 91/100

tani PS Plus
Newsy Polecamy! PS4

Kolejny miesiąc i kolejny przeciek tuż przed ujawnieniem oferty PS+. Wygląda na to, że jeden z rodzimych branżowych portali za wcześnie odpalił kampanię reklamową „PS Plus marzec 2020”.

[Aktualizacja]

Przeciek okazał się prawdziwy. Sony potwierdziło poniższe tytuły w ofercie PS Plus marzec 2020. Gry na PS4 oraz zwiastun publikujemy w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Oficjalna oferta PS Plus marzec 2020 zostanie ogłoszona dzisiaj po godzinie 17:30, lecz prawdopodobnie już teraz wiemy, jakie gry na PS4 zaserwuje nam Sony. Na forum Reddit pojawił się poniższy zrzut ekranu i co ciekawe, pochodzi on z polskiego branżowego portalu. Na screenie widać baner reklamowy promujący Plusa na marzec i jak się domyślamy, został on opublikowany przedwcześnie. Jeśli nie jest to kolejny sprytny fake, to zagramy w…

PS Plus marzec 2020 – gry na PS4 – nieoficjalnie

Pierwszy z tytułów – Shadow of the Colossus (2018) – to remake hitu z PlayStation 2, który zadebiutował w roku 2005, a sześć lat później doczekał się wersji HD przeznaczonej na PlayStation 3. Na PS4 dostajemy ulepszone efekty wizualne, większą wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania. A sama gra? Wśród niezwykłych krajobrazów podążamy śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach. Tytuł w wersji na obecną generację zgarnął fenomenalne oceny – średnia ze 100 recenzji na Metacritic wynosi 91/100.

Drugim tytułem w Plusie na marzec – według przecieku – ma być Sonic Forces. Tutaj oceny są już dużo gorsze (57/100), lecz fani niebieskiego jeża, którzy jeszcze nie zapoznali się z tą przygodą, z pewnością się skuszą. W Sonic Forces podły dr Eggman podbił znaczną część świata, korzystając z pomocy potężnego i tajemniczego nowego złoczyńcy, Infinite. Musisz teraz wspomóc Sonica i zbudować armię, która odzyska świat, walcząc z chaosem i zniszczeniem.

PS Plus marzec 2020 – przeciek.

Czekamy zatem na popołudnie. Tuż po 17:30 zajrzyjcie do nas ponownie i przekonajcie się, czy powyższy przeciek rzeczywiście się sprawdzi!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie