PS Plus marzec 2020 – oficjalna oferta. Gry PS4 i promocja na abonament

PS Plus marzec 2020 – oficjalna oferta. Gry PS4 i promocja na abonament
Filmiki z gier Newsy PlayStation Plus Polecamy! PS4

PS Plus marzec 2020 – lista gier na PS4 została właśnie oficjalnie ogłoszona. Korzystajcie też z dużej promocji na abonament.

Koniec oczekiwania, czas na konkrety! Sony pokazało listę gier na PS4, jakie pobierzemy w ramach oferty PS Plus marzec 2020. Tym samym przekonaliśmy się, że poranny przeciek się sprawdził. W Plusie na marzec dostaniemy zatem świetne Shadow of the Colossus (2018) oraz słabsze (lecz nadal grywalne) Sonic Forces. Żeby odebrać gry, należy posiadać aktywny abonament. Nie macie, lub chcecie przedłużyć oszczędzając 80 zł? Poniżej link do promocji, gdzie kupimy roczną subskrypcję na region PL najtaniej. To sprawdzony sklep, który oferuje obecnie abonament na 12 miesięcy za 159,99 zł. Klucz przychodzi na maila zaraz po dokonaniu wpłaty:

PROMOCJA – PlayStation Plus – 12 Miesięcy Subskrypcja (Region Polska) w CD Keys za 159,99 zł

Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z gier, jakie wpadają do PS+ na marzec!

PS Plus marzec 2020 – gry na PS4 już oficjalnie

Gry z marcowej oferty będziemy mogli pobierać od pierwszego wtorku miesiąca, który przypada tym razem 3 marca.

Pierwszy z tytułów – Shadow of the Colossus (2018) – to remake hitu z PlayStation 2, który zadebiutował w roku 2005, a sześć lat później doczekał się wersji HD przeznaczonej na PlayStation 3. Na PS4 dostajemy ulepszone efekty wizualne, większą wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania. A sama gra? Wśród niezwykłych krajobrazów podążamy śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach. Tytuł w wersji na obecną generację zgarnął fenomenalne oceny – średnia ze 100 recenzji na Metacritic wynosi 91/100.

Drugim tytułem w Plusie na marzec – według przecieku – ma być Sonic Forces. Tutaj oceny są już dużo gorsze (57/100), lecz fani niebieskiego jeża, którzy jeszcze nie zapoznali się z tą przygodą, z pewnością się skuszą. W Sonic Forces podły dr Eggman podbił znaczną część świata, korzystając z pomocy potężnego i tajemniczego nowego złoczyńcy, Infinite. Musisz teraz wspomóc Sonica i zbudować armię, która odzyska świat, walcząc z chaosem i zniszczeniem.

PlayStation Plus marzec 2020 – oferta na zwiastunie

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie