Oto jakich gier chcą subskrybenci w PS Plus na maj 2022

PS Plus - grafika
PS4 PS5

Ujawnienie pełnej oferty PS Plus na maj 2022 już niedługo. Tradycyjnie zebraliśmy w jednym miejscu tytuły, których oczekują subskrybenci usługi z forum Reddit PlayStation Plus.

W komentarzach często przewija się Call of Duty: Modern Warfare (z 2019 roku) i jest ku temu dobry powód: zbliżamy się do ujawnienia nowej odsłony serii, czyli Modern Warfare II. Pomijając świetną kampanię, tytuł ten oferuje również wciąż żywy tryb multiplayer. Rozdanie gry w Plusie w ramach odświeżenia pamięci fanów serii lub zapoznania ich z Modern Warfare byłoby dobrą opcją.

Jeśli chodzi o innych prawdopodobnych kandydatów do PS Plus na maj 2022, powracają obecne we wcześniejszych predykcjach produkcje. Gracze często wymieniają takie gry jak Sackboy: A Big Adventure, Borderlands 3, Star Wars Jedi: Fallen Order, The Order 1886, Marvel’s Avengers i Sekiro: Shadows Die Twice (tak, znowu).

Niektórzy postawili na propozycje z humorkiem i wymienili następujące „tytuły”: „martwa gra”, „gra rozdawana już w Plusie” czy „DLC Demo Trial Pro Edition”. Moim zdaniem to najbardziej prawdopodobne opcje… niestety.

Przypominam, że powyższe tytuły to jedynie oczekiwania i przewidywania subskrybentów usługi. Choć niektóre propozycje mogą się sprawdzić, traktujcie je jako ciekawostki.

Ujawnienie oficjalnej oferty PS Plus na maj powinno nastąpić 27 kwietnia po godzinie 17:30.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie