PS Plus na lipiec 2023 ujawniony przez wyciek. To będzie mega oferta gier AAA

ps plus essential lipiec
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Niezawodny insider wyprzedził oficjalną informację od Sony. PS Plus lipiec 2023 ma być idealnym pakietem dla fanów strzelanek i survival-horror.

Wielkie oczekiwania i pragnienia na świetne gry w abonamencie PS Plus powinny się lada chwila ziścić. Popularny insider billbil-kun udostępnił dla wszystkich iście elektryzujący wyciek z lipcowej oferty PS Plus Essential. I nie będę Was trzymać w niepewności, tylko od razu pokażę, co niemal na bank zostanie ujawnione przez Sony już niebawem. Te gry dołączą do najtańszego progu abonamentu.

PS Plus lipiec 2023 – wyciek oferty Essential

  • Call of Duty Black Ops Cold War (PS5 | PS4)
  • Alan Wake Remastered (PS5 | PS4)
  • Endling – Extinction is Forever (PS5 | PS4)

Szykuj się na granie – kup tanio PS Plus

200PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 173,41 zł
100PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 88,91 zł
140PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 122,27 zł
70PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 64,45 zł
50PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 46,66 zł
36PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 33,31 zł
25PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 22,64 zł
15PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 13,74 zł

Jak sami widzicie, lepiej chyba być nie mogło. Mamy na liście dwie marki AAA z najwyższej półki i smakowitego indyka. Na początek Call of Duty Black Ops: Cold War z 2020 roku. To całkiem udana odsłona strzelanki, która zabiera nas w czasy szpiegów i wykonywania misji z większą rozwagą. Podczas zabawy zwiedzamy Berlin, Moskwę a nawet Wietnam, gdzie zaciągnięmy się zapachem świeżego napalmu o poranku.

Druga pozycja na liście to Alan Wake: Remastered, a więc odświeżona wersja jednego z najlepszych surviva-horrorów z dużym naciskiem na fabułę i aspekt psychologiczny. Umieszczenie akurat tej gry w abonamencie jest bardzo uzasadnione przez twórców, bowiem w październiku zadebiutuje kontynuacja przygód szalonego pisarza. Co rzadko się zdarza, gracze przewidzieli, że ta gra wyląduje w usłudze.

Stawkę zamyka zeszłoroczne Endling – Extinction is Forever. To przygodowa gra w klimacie survival, gdzie wcielamy się w lisicę. Podczas rozgrywki mamy za wszelką cenę unikać niebezpieczeństw zagrażających naszemu życiu i małych lisków, które prowadzimy przez las.

Ponieważ billbil-kun jeszcze ani razu nie pomylił się z podaniem oferty PS Plus, można sądzić, że te 3 gry pojawią się w oficjalnym komunikacie Sony. Ma to nastąpić już dzisiaj, mniej więcej w okolicach 17:00-17:30.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie