PS Plus lipiec 2023 – oto gry na PS5 i PS4, o które szczególnie proszą gracze

PS Plus ze świetną akcją dla subskrybentów. Sony zaprasza do kin
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Już jutro poznamy oficjalnie ofertę PS Plus lipiec 2023. Tymczasem społeczność forum Reddit podaje swoje typy, a jeden tytuł jest wymieniany naprawdę często.

28 czerwca Sony ujawni gry na PS5 i PlayStation 4, które wejdą w skład oferty PS Plus na lipiec. Forumowicze z Reddit podają natomiast swoje wymarzone typy. Podczas gdy zazwyczaj gracze “krzyczą” o tytuły AAA, tutaj zdecydowana większość oczekuje pewnego wojowniczego indyka.

Przygotuj się na ogłoszenie PS Plus. Kup taniej abonament

Kto chce przedłużyć abonament lub kupić go po raz pierwszy, może go nabyć bezpośrednio w PS Store w cenie 240 zł (Essential na 12 miesięcy), lecz realnie wyda 210 zł z groszami. Wystarczy doładować portfel tańszymi kartami z Instant Gaming. Wybieramy z listy jedną kartę 140PLN oraz jedną 100PLN:

Sifu najbardziej oczekiwaną grą w nowej ofercie PS Plus

Społeczność forum Reddit próbuje zgadnąć, jakie tytuły Sony wrzuci do nowej oferty PS+. Co ciekawe, jeden tytuł pojawia się w życzeniach szczególnie często, przebijając inne typy o całą długość. To chodzona bijatyka Sifu, która zadebiutowała na konsolach PlayStation w lutym zeszłego roku.

Na drugim miejscu najczęściej pojawiających się typów znalazła się FIFA 23. Skoro poprzednia odsłona popularnej serii była rozdawana w Plusie, to może i obecna trafi do oferty? Sporo osób na to liczy.

No i na koniec, gracze proszą o Alan Wake Remastered, czyli odświeżoną wersję hitowej gry akcji studia Remedy Entertainment, która miała premierę w 2023 roku. Tuż za podium znalazły się Gotham Knights oraz gry z serii LEGO (tutaj głównie Star Wars).

Zatem lista gier PS Plus na lipiec 2023, którą układają gracze, wyglądałaby następująco:

  • Sifu
  • FIFA 23
  • Alan Wake Remastered

Czy to również Twoja wymarzona lista, czy stawiasz na inne tytuły? Daj znać w komenatzrach!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie