PS-Plus

PS Plus kwiecień 2021 od dziś dostępne. Pobierz trzy świetne tytuły

0 komentarzy

Oferta PS Plus na kwiecień 2021 jest bardzo przyjemnym zaskoczeniem. W ramach abonamentu zgarniamy trzy duże tytuły. Gry można od dziś przypisać do biblioteki.

Kwietniowa oferta Plusa pojawiała się w wielu przeciekach i ostatecznie udało się ją przewidzieć kilka godzin przez ujawnieniem. W kwietniu zagramy w trzy głośne i całkiem różnorodne produkcje. Ten miesiąc upłynie nam pod znakiem zombie oraz kontynuacji klasycznej serii.

PS Plus kwiecień 2021 ze sporymi hitami

Pierwszą grą w ofercie jest obiecana przez Sony premiera. Oddworld: Soulstorm to kontynuacja serii, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Abe powraca po chwili nieobecności na naszych ekranach.
Jest jeszcze trudniej, bardziej widowiskowo i brutalnie.

Co ciekawe, pierwsze opinie graczy są mocno zróżnicowane. Jedni chwalą grę za nawiązywanie rozgrywkę do poprzednich odsłon, a drudzy mieszają ją z błotem za archaiczny projekt i ciągłą frustrację. Wygląda na to, że to jeden z tych tytułów, którzy podzielą graczy. Jeśli nie macie jeszcze możliwości aby zagrać i chcecie sprawdzić grę przez odpaleniem, w tym miejscu znajdziecie kilka materiałów z rozgrywki.

Drugim tytułem w kwietniowej ofercie jest Days Gone. Gra Bend Studio nie miała łatwego startu. Gracze narzekali na ogromne problemy z błędami, ale twórcom udało się dopracować tytuł. Teraz Days Gone w niektórych kręgach uchodzi za swoistą niedocenioną perełkę.

W przypadku tej produkcji również nie obyło się bez kontrowersji. Gracze, którzy zgarnęli już PS5 narzekają na fakt, że tytuł jest obecny w ramach PS Plus Collection i wrzucanie jej do zwykłego Plusa jest pójściem na łatwiznę. Warto jednak dodać, że posiadacze PS4 nie mają dostępu do plusowej kolekcji. W ich przypadku Days Gone jest więc bardzo przyjemnym elementem oferty.

Ostatnią grą z kwietniowego Plusa jest Zombie Army 4: Dead War. To udana kontynuacja zombiaczej serii strzelanek. Produkcja pozwala na rozgrywkę w kooperacji lub samotnie i oferuje dokładnie to, czego można się po niej spodziewać. To widowiskowy, snajperski shooter z nieumarłymi w roli głównej.

Dead War zebrało przyzwoite oceny i jest po prostu niezłym tytułem dla fanów produkcji tego typu. Jeśli szukacie odmóżdżającej gry do co-opa ze znajomymi, to będziecie zadowoleni. Dodatkowo kampania rzekomo również daje radę.

Oddworld: Soulstorm można już dodać do biblioteki za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Zrobicie to w tym miejscu.
Pozostałe tytuły staną się dostępne do pobrania po południu.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się