Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PS Now w sierpniu z trzema nowymi grami

Sony rozszerza swoją usługę o kolejne produkcje. PS Now w sierpniu wzbogacone o Hitman 2, Greedfall i Dead Cells.

Do PS Now trafiły trzy nowe gry, dzięki czemu gracze mogą z nich korzystać w ramach usługi. Mowa o grach Hitman 2, Greedfall oraz Dead Cells. Pierwsza i ostatnia produkcja mają być dostępne tylko do 1 lutego 2021 roku.

PS Now w sierpniu

  • Hitman 2
  • Greedfall
  • Dead Cells

PS Now to usługa skierowana do posiadaczy PC i PS4, dzięki której dostają możliwość grania w gry z listy za pomocą streamingu. Nie trzeba więc posiadać danej gry. Możliwe więc jest na przykład uruchomienie gier z PS4 na PC – trzeba jednak do tego posiadać DualShocka 4 z oprogramowaniem dla komputerów.

Na liście znajduje się sporo interesujących gier jak: Horizon: Zero Dawn, Uncharted: The Lost Legacy, The Last of Us, Trylogia God of War, Bloodborne i wiele innych.

Miesięczny abonament kosztuje 9.99 dolarów, na 3 miesiące 24.99 dolarów a na rok 59.99 dolarów. PS Now nie jest dostępne w Polsce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się