Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Now – Sony rozszerza usługę, Polska jeszcze na nią nie zasłużyła

Sony informuje, że od dzisiaj gracze z kolejnych państw mogą korzystać z usługi PS Now. Polska ponownie została pominięta.

Na europejskim blogu PlayStation poinformowano, że PS Now jest dostępne od 12 marca w kolejnych krajach. Do listy już obecnych państw, dopisano właśnie Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Finlandię, Szwecję, Danię i Norwegię.

Szkoda, że Polska ponownie została pominięta. Wierzymy jednak, że kwestią czasu jest, aż PS Now wyląduje również w naszych domach.

PlayStation Now jest usługą, dzięki której możemy strumieniować gry nie tylko na PlayStation 4, lecz również na komputer PC i zagrać w takie hity, jak np. Mortal Kombat X, For Honor, WWE 2K18, Bloodborne, The Last of Us, God of War III Remastered, LEGO Batman 3: Beyond Gotham czy Ratchet & Clank. Łącznie mamy dostęp do ponad 600 tytułów na PS4 oraz z epoki PS3 i PS2. Wszystko w jednym abonamencie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się