Prime MMA zatrudnia byłego zawodnika Fame MMA. Społeczność Twitcha w szoku

Prime MMA zatrudnia byłego zawodnika znanego z Fame MMA
Wiadomości

Federacja Prime MMA ponownie zakontraktowała zawodnika, który znany był z występów w konkurencyjnym FAME MMA. Tym razem chodzi o streamera, który znany jest na pewno społeczności polskiego Twitcha. Nie wiadomo jeszcze z kim zawalczy.

Prime MMA podpisała kolejnego zawodnika. Walczył dla FAME

Był w FAME MMA, walczył tam kilkukrotnie, ale w końcu drogi z federacją rozeszły się. Paramaxil został z niej wyrzucony po jednym ze swoich żartów, co postanowiło wykorzystać Prime MMA. Streamer znany z Twitcha pojawił się do tej pory m.in. na Prime 8. Teraz czeka go udział w kolejnej gali, tym razem oznaczonej numerem 9. Wszystko przez nowo podpisany kontrakt, który zapewnia mu udział w nadchodzącym wydarzeniu.

Zobacz też: Wielkie ogłoszenie na FAME 22: Ultimate!

Jakub Frączek, czyli Paramaxil zawalczy już niedługo, bo 3 sierpnia w ramach gali Prime 9. Ta odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Na razie nie wiadomo, z kim pojawi się w klatce. Najpewniej w najbliższym czasie poznamy jego rywala, wraz z rozbudowywaniem karty walk przez organizatorów.

Prime MMA to polska organizacja promująca walki w formule mieszanych sztuk walki (MMA), która zyskała popularność dzięki organizowaniu pojedynków między celebrytami, influencerami i osobami znanymi z mediów społecznościowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych organizacji MMA, które koncentrują się na profesjonalnych sportowcach i zawodnikach z dużym doświadczeniem w różnych dyscyplinach walki, Prime MMA skupia się na bardziej rozrywkowym aspekcie tego sportu.

Lista nazwisk na Prime 9 cały czas się poszerza. Wiemy, że wśród walczących zobaczymy m.in. Ewę Brodnicką.

Źródło: boop.pl

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie