FAME MMA rozbija bank! Pula nagród za tę walkę wynosi ponad 2 miliony złotych

FAME MMA rozbija bank! Pula nagród za tę walkę wynosi ponad 2 miliony złotych
Wiadomości

Federacja FAME MMA ujawniła szczegóły dotyczące najważniejszego wydarzenia w ramach gali FAME 22: Ultimate. Na PGE Narodowym dojdzie do efektownego turnieju walk w klatce rzymskiej. Nie zabraknie głośnych nazwisk, ale przede wszystkim ogromnej puli nagród. Łącznie przeznaczono na to ponad 2 miliony złotych. Trzeba przyznać, że jest o co walczyć.

Klatka rzymska, czyli FAME MMA ujawnia szczegóły

8 zawodników, ponad 2 miliony złotych w puli. Już pod koniec sierpnia na FAME 22: Ultimate dojdzie to turnieju walk w klatce rzymskiej. Wśród zawodników pojawi się m.in. Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski, Amadeusz “Ferrari” Roślik czy Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Sam udział to nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych, podobnie jak dodatkowa nagroda za awans. Dla zwycięzcy całego turnieju przeznaczono 700 tysięcy złotych. Łącznie, najlepszy wojownik zgarnie około miliona.

Maksymalna dozwolona waga zawodników to 90 kilogramów, podczas starć nie zabraknie uderzeń łokci. Będzie brutalnie i intensywnie, co z pewnością ucieszy miłośników formuły MMA. Co sądzicie o takim ogłoszeniu?

Zobacz też: RockAlone zawalczy w MMA?

Przypominamy, że do turnieju walk w klatce rzymskiej dojdzie na gali FAME 22: Ultimate. Ta odbędzie się już 31 sierpnia na PGE Narodowym. Poza tym wydarzeniem odbędą się również inne starcia. Na samej gali nie zabraknie głośnych nazwisk, choć niektórzy zawodnicy na stadionie nie zawalczą. Słyszeliście o liście zbanowanych nazwisk? To dopiero ciekawa sprawa.

Źródło: meczyki.pl

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie