Premiery na PS4. Sony przedstawia nowości i przypomina o promocjach

PS Store logo
Filmiki z gier Newsy PS4

Co nowego w tym tygodniu na PlayStation 4? Zobaczcie, jakie gry poleca ekipa PlayStation Access w swoim najnowszym filmiku.

Brytyjski oddział PlayStation proponuje na początek sprawdzenie wersji beta Marvel’s Avengers. Grę będziemy mogli ogrywać w dniach od 14 do 16 lipca. W tym czasie popykamy w wybrany fragment kampanii dla jednego gracza oraz sprawdzimy misje w kooperacji. Sony podkreśla, że to nie jedyna szansa na spotkanie z superbohaterami – kolejna beta jest planowana na dni 21-23 sierpnia. Przypomniano też, że pełna wersja Marvel’s Avengers zadebiutuje 4 września.

Na drugi rzut idzie UFC 4, które pojawi się 14 sierpnia 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Nadchodząca odsłona gry zostanie wyposażona w szereg zmian względem poprzednika – mamy dostać całkowicie nowy, ujednolicony system rozwoju, poprawioną mechanikę upadków i walki w parterze czy bardziej płynne kombinacje clinch-to-strike. Więcej o nowościach w UFC 4 pisaliśmy tutaj.

Na filmiku od PlayStation Access nie zabrakło również The Alto Collection (które swego czasu namiętnie ogrywałem na telefonie) oraz Hyper Scape od Ubisoftu. To miejski FPS w trybie battle royale, gdzie do walki staje 100 graczy.

Na koniec Sony przypomina o Letniej Wyprzedaży. Kto chce przejrzeć, co można kupić taniej, spis znajdzie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie