Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

UFC 4 oficjalnie. Data premiery i pierwszy zwiastun

EA Sports zapowiedziało kolejną odsłonę serii UFC. Oto szczegóły.

Electronic Arts przedstawia pierwszy zwiastun UFC 4, które pojawi się 14 sierpnia 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Deweloper podaje, że nadchodząca odsłona gry zostanie wyposażona w szereg zmian względem poprzednika – mamy dostać całkowicie nowy, ujednolicony system rozwoju, poprawioną mechanikę upadków i walki w parterze czy bardziej płynne kombinacje clinch-to-strike.

Gracze mogą rozwijać i dostosowywać postacie poprzez jednolity system progresji we wszystkich trybach, aby w nowym trybie kariery przejść od statusu nieznanego amatora do gwiazdy UFC. Nowi w UFC 4 gracze mogą również doświadczyć czterech zupełnie nowych środowisk, w tym The Kumite, The Backyard, UFC Apex i Action Avenue, lub rzucić wyzwanie światu w nowych Blitz Battles lub Online World Championships, aby stać się niekwestionowanym mistrzem. Szczegóły, takie jak klasa wagowa i jedna z pięciu dyscyplin MMA, w tym Wrestling, Jiu-Jitsu i boks, określają sposób, w jaki walczą gracze, a ponad 1600 nowych elementów wyposażenia, ponad 120 sposobów oddania emocji i wiele innych elementów pozwala graczom na pokazanie swojej osobowości w trakcie gry.

Zawarte w grze płynne kombinacje typu clinch-to-strike oferują bardziej autentyczne wrażenia z rozgrywki w stójce, a zmodernizowana mechanika obaleń i walki w parterze zapewnia większą kontrolę w tych kluczowych fazach walki. Płynna kontrola klinczu wprowadza RPM do sztuki „klinczu”, dodając kluczowy element strategii do systemu uderzeń. RPM pozwala na pokazanie mnóstwa nowych animacji, napędzanych przez kontrolę gracza i atrybuty wojownika. Nowy system poddań został zbudowany tak, aby zaoferować graczom uproszczone doświadczenia, z większą ilością sposobów na przejście do prób poddania, przyśpieszenie finiszu lub zastosowanie uderzeń w celu ucieczki od nich.

Dodatkowo, ulepszenie Trybu Kariery wprowadza zupełnie nowy sposób tworzenia historii poszczególnych zawodników i oferuje zaawansowany proces ewolucji na czas trwania ich kariery zawodniczej. Nowa funkcja ewolucji zawodników pozwala graczom na obieranie ścieżki rozwoju ich umiejętności, ponieważ każdy cios lub wykonany rzut polepsza zawodników w tym zakresie. Budowanie Relacji pozwala na ukazanie wpływu partnerstwa i rywalizacji w UFC 4, gdzie zawodnicy mogą uczyć się zarówno od przyjaciół, jak i wrogów, aby zdobyć doświadczenie i istotne umiejętności. Gracze decydują o swojej ścieżce, co pozwala im wybierać walki, klasę wagową i rywalizację którą chcą, co zapewni, że żadne dwie kariery nie będą takie same.

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają postaci bokserów Tysona Fury i Anthony’ego Joshua, a także Backyard Customization Pack i Kumite Customization Pack, zawierające przedmioty kosmetyczne.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się