Nowości na PS5 i PS4: Polski horror, wyścigi oraz powód, by odpalić Call of Duty

PlayStation w końcu ucieszy wszystkich posiadaczy PS5 | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Brytyjski oddział PlayStation opublikował filmik prezentujący nowe gry na PS5 oraz PlayStation 4. Zatem pora zobaczyć, jakie premiery czekają nas w tym tygodniu.

Nowości na PS5 i PS4 tego tygodnia to przede wszystkim ciekawie zapowiadająca się produkcja z Polski. Chodzi o grę studia Bloober Team, która znalazła się wśród kilku najważniejszych premier nadchodzących dni.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Najważniejsze premiery na PS5 i PS4 tego tygodnia

Na filmiku widzimy nowe Layers of Fear, strategie ekonomiczną Park Beyond, wyścigi F1 23, niezwykle kolorowe i urocze Dordogne oraz prezentację nowości 4. sezonu Call of Duty Warzone 2.0.

Nowe Layers of Fears powstało na silniku Unreal Engine 5. Mamy więc ray tracing, HDR czy rozdzielczość 4K. Pakiet zawiera dwie części gry, całą zawartość do pobrania (w tym również „Ostatnią nutę”, która rzuci nowe światło na fabułę gry) oraz nigdy nieopowiedzianą historię pisarki, która połączy wszystkie wcześniejsze wątki. Jest to zatem łakomy kąsek również dla tych osób, które grały w polską grę wcześniej.

Jeśli jednak mroczne klimaty to nie Twoja bajka, będziesz mógł sięgnąć po bajkowe Dordogne, które olśniewa ręcznie malowaną grafiką. To sentymentalna narracyjna gra fabularna, w której jako młoda dziewczynka rozprawiamy się z przeszłością.

Fani gier wyścigowych dostają nową odsłonę F1 od studia Codemasters, a kto lubuje się w budowaniu parków rozrywki, na pewno poczuje się jak w domu przy Park Beyond. Na koniec możemy zerknąć na nowości, jakie czekają na nas w ramach 4. sezonu Call of Duty Warzone 2.0.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie