Nowe gry PlayStation PS4 PS5 - grafika

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS4 z nowym znaczkiem „PS5 Upgrade”

Kto jeszcze nie zamierza opuszczać obecnej generacji i nadal będzie kupował pudełkowe wydania gier na PS4, zobaczy na nich nowy znaczek informujący o aktualizacji do wersji PS5.

Wygląda na to, że Sony wprowadzi specjalne oznaczenia na pudełkach gier na PlayStation 4, które oferują bezpłatną aktualizację do wersji na PS5. Pierwsze spojrzenie na znaczek „PS5 Upgrade Available” jest możliwe dzięki okładce tytułu Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu. Przypominamy, że dopiero co mogliśmy zobaczyć świeżutki zwiastun tej produkcji.

Zerknijcie na grafikę poniżej:

PS5 Upgrade Available

Immortals Fenyx Rising to przygodowa gra akcji TPP z otwartym światem, nad którą pracują ludzie odpowiedzialni za Assasin’s Creed Oddyssey. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S w dniu 3 grudnia tego roku.

Odnośnie darmowej aktualizacji z wersji PS4 do PS5 i wspomnianego znaczka, zobaczymy go również m.in. na pudełeczkach Marvel’s Avengers, Cyberpunk 2077 czy Destiny 2, które także otrzymają darmowy upgrade do wersji na next-gena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się