Gry na PS4 z nowym znaczkiem „PS5 Upgrade”

Nowe gry PlayStation PS4 PS5 - grafika
Newsy

Kto jeszcze nie zamierza opuszczać obecnej generacji i nadal będzie kupował pudełkowe wydania gier na PS4, zobaczy na nich nowy znaczek informujący o aktualizacji do wersji PS5.

Wygląda na to, że Sony wprowadzi specjalne oznaczenia na pudełkach gier na PlayStation 4, które oferują bezpłatną aktualizację do wersji na PS5. Pierwsze spojrzenie na znaczek „PS5 Upgrade Available” jest możliwe dzięki okładce tytułu Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu. Przypominamy, że dopiero co mogliśmy zobaczyć świeżutki zwiastun tej produkcji.

Zerknijcie na grafikę poniżej:

PS5 Upgrade Available

Immortals Fenyx Rising to przygodowa gra akcji TPP z otwartym światem, nad którą pracują ludzie odpowiedzialni za Assasin’s Creed Oddyssey. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S w dniu 3 grudnia tego roku.

Odnośnie darmowej aktualizacji z wersji PS4 do PS5 i wspomnianego znaczka, zobaczymy go również m.in. na pudełeczkach Marvel’s Avengers, Cyberpunk 2077 czy Destiny 2, które także otrzymają darmowy upgrade do wersji na next-gena.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie