Premiery gier na PS4 tego tygodnia. Zobaczcie, w co warto zagrać

Nowości na PS5
Filmiki z gier Newsy PS4

Brytyjski oddział PlayStation zachęca do sięgnięcia choćby po Kingdoms of Amalaur: Re-Reckoning oraz Borderlands 3: Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck.

Kupka wstydu niebezpiecznie się zmniejsza? Brak nowości na dysku PS4? Zobaczcie zatem, co proponuje Sony do ogrania w tym tygodniu.

Na kanale PlayStation Access wylądowała reklama z nowościami na PS4 i na pierwszy rzut poszła gra Kingdoms of Amalaur: Re-Reckoning. To remaster trzecioosobowego RPG-a akcji z 2012 roku, który dorobił się w odświeżonej wersji lepszych tekstur oraz wyższej rozdzielczości. Warto dodać, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to owoc współpracy autora bestsellerów R. A. Salvatore’a, twórcy Spawna Todda McFarlane’a i głównego projektanta Elder Scrolls IV: Oblivion Kena Rolstona.

Na drugi rzut idzie Borderlands 3: Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. Pod tym przydługim tytułem kryje się czwarte DLC do gry Borderlands 3. Fabuła? Odwiedzimy Vaulthallię, mityczne miejsce, w którym Patricia Tannis doszukuje się przyczyny szaleństwa Psycholi.

Trzecią propozycja jest słodziutkie Tamarin od studia Chameleon Games. W tej trójwymiarowej platformówce wcielamy się w małpkę, która musi się zmierzyć z hordami insektów. Nad grą pracowali m.in. ludzie z Rare, którzy tworzyli wcześniej choćby Banjo-Kazooie, Battletoads, Donkey Kong 64 oraz GoldenEye 007.

Na koniec Sony przypomina, że wciąż trwa wyprzedaż gier w PlayStation Store. Do 10 września możemy kupić blisko 600 tytułów taniej. Pełny spis z cenami podawaliśmy w tej wiadomości.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie