Premiery gier obecnego tygodnia. Horror, przygoda i adrenalina w 5 nowościach

premiery gier wrzesień
Premiery gier Premiery tygodnia

Otwieramy worek z nowościami, w którym pełno samochodów, karabinów i mieczy. Tak prezentują się premiery gier na wrzesień 2023.

W kolejnych dniach zadebiutuje kilka nowych tytułów, które wypełnią lukę po wielkich premierach. Będzie coś dla fanów Forzy Horizon, Franka Herberta i I wojny światowej. Spodziewajcie się intrygującego zestawu gier, z ciekawym spojrzeniem na wymiar horroru, strategii, akcji i wyścigów.

Najlepsze premiery gier wrzesień 2023 – przegląd tygodnia


MythForce

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWITCH
Data premiery: 12 września 2023
Producent: Beamdog
Wydawca: Aspyr Media, Inc.

Delikatny rogalik o smaku fantasy, którego jeszcze nie próbowaliście… I nie jest to żadna podpucha bądź blaga dla naiwnych graczy. Teoretycznie klasyczny przedstawiciel gatunku roguelite (proceduralnie generowane lokacje, śmierć resetująca postępy). Jednak w tym przypadku kamera TPP nie jest aż tak powszechna, a jeszcze mniej spotykany jest styl graficzny Mythforce. Bardzo urzeka jego kreskówkowa stylizacja, która przywołuje na myśl takie telewizyjne serie jak He-Man i Conan. Dużą wartością dodaną jest również możliwość rozpoczęcia przygody w 4-osobowym gronie.


The Crew Motorfest

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 14 września 2023
Producent: Ivory Tower
Wydawca: Ubisoft

ZAMÓW – The Crew Motorfest na PS4

ZAMÓW – The Crew Motorfest na PS5

ZAMÓW – The Crew Motorfest na XONE

ZAMÓW – The Crew Motorfest na XSX

Tegoroczne wczasy na Hawajach zapowiadają się bosko. Poczujemy prędkość i adrenalinę, a piękne widoki będą nam towarzyszyć w trakcie każdego wyścigu wokół wyspy Oahu. To niejako nowy rozdział dla serii The Crew, której najnowsza część zamierza mocno skupić się na samochodach sportowych i terenowych. Wiąże się z tym mniejsza liczba rajdów z udziałem pojazdów powietrznych i wodnych – choć takowe też będą pojawiać się na naszej mapie wyzwań. Jeśli planujecie ścigać się na PC, to sprawdźcie wymagania sprzętowe.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie