Premiery gier obecnego tygodnia. 5 pereł rzucanych przed PC i konsole

premiery-gier-pazdziernik (1)
Premiery gier Premiery tygodnia

Mocne marki, wielkie emocje i dużo radości. Premiery gier na październik 2023 rozpalą każdego gracza konsolowego i pecetowca.

Horror ma być straszny? Akcja wciskająca w fotel? Sytuacje krytyczne wywoływać przyspieszony oddech i chodzenie na paluszkach? Wszystko to czeka na Was w nadchodzących nowościach października. Popularne studia wypuszczą na żer świetne tytuły, które pomniejszą zawartość portfeli i wskoczą na pierwsze miejsce na liście gier do zaliczenia.

Najlepsze premiery gier październik 2023 – przegląd tygodnia


Cities: Skylines II

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 24 października 2023
Producent: Colossal Order
Wydawca: Paradox Interactive

ZAMÓW – Cities: Skylines II na PS5

ZAMÓW – Cities: Skylines II na XSX

Cities: Skylines II to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozbudowanych city-builderów, w który będziecie mieli okazję zagrać. Na start otrzymamy mały skrawek ziemi, by zmienić go w megapolis, który oświetla nie tylko ekran, ale i cała planetę. Nawet jeśli graliście w jedynkę, to zadziwi Was skala rozgrywki, możliwości wznoszenia infrastruktury mieszkalnej, przemysłowej, technologicznej oraz użytku publicznego. Dodatkowo twórcy utrudnią nam zarządzanie miastem, bowiem aspekt ekonomiczny zostanie rozwinięty o statystyki mieszkańców i ich poziom zadowolenia.


Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, SWITCH
Data premiery: 24 października 2023
Producent: Konami
Wydawca: Konami

ZAMÓW – Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na PS5

ZAMÓW – Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na XSX

ZAMÓW – Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na SWITCH

Od lat marzyliśmy o remakach pierwszych odsłon Metal Gear Solid i to życzenie spełniło się, choć połowicznie. Tylko 3. część otrzyma wypasione odświeżenie, zaś remastery zarezerwowano dla pierwszych trzech przygód Snake’a. Konami przygotuje nowe porty po linii najmniejszego oporu, ale to i tak dobra informacja dla graczy PS4, PS5 i XSX. Do tej pory nie było szans zagrać w klasyczne skradanki na nowszych konsolach. Pececiarze też dostaną kolekcję w swoje łapska, niestety muszą wziąć na poprawkę jedną rzecz – gry nie będą posiadać wsparcia dla klawiatury i myszy.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie